Rodzaje misek dla psów

Można powiedzieć, że miska jest bardzo ważna dla każdego psa, ale to nie będzie cała prawda o niej. To będzie tylko okrojony, ludzki punkt widzenia 😉 Miska naszego pupila jest bowiem niemal jego świętością, podobnie jak prywatne legowisko i najukochańsza, choć sfatygowana zabawka. W dzisiejszym wpisie omówimy przeróżne rodzaje miseczek, misek i mich dostępnych w sklepie internetoweym benkoda.pl

pies i miska
Pokaż mi swoją miskę, a powiem ci jakim psem jesteś 😉
Popularne miski metalowe mają jedną ważną zaletę – są trwałe, a więc odporne na pogryzienia. Do wyboru mamy wiele pojemności i wariantów. Opcjonalnie wyposażone są w gumową podstawę zapobiegającą przesuwaniu się miski.

Miski metalowe do nabycia w sklepie benkoda.pl
miski metaloweChętnie kupowane są również lekkie miski plastikowe. Produkuje się je w różnych wielkościach, kolorach i kształtach. Przeważnie posiadają antypoślizgowe stopki.

Miski plastikowe, które można kupić w sklepie benkoda.pl
miski plastikoweMiski ceramiczne w zasadzie przeznaczone są dla psiaków małych gabarytów. Duże miski ceramiczne spotyka się raczej rzadko. Tego typu produkty bywają elegancko zdobione malowanymi wzorami.

Miseczki ceramiczne wybrane z oferty sklepu benkoda.pl
miski ceramiczneZ różnych powodów niektóre psiaki potrzebują misek na stojaku. W opinii wielu lekarzy weterynarii takie miski zmniejszają ryzyko skrętu żołądka. Wskazane są również dla psów ze zwyrodnieniami stawów przednich łap. Niektóre modele stojaków mają regulowaną wysokość misek.

Miski na stojaku znajdziecie na stronie benkoda.pl
miski na stojakuW naszej ofercie znajdują się także produkty specjalnego przeznaczenia, np. odpowiednio profilowana miska dla spaniela, miska wymuszająca wolniejsze pobieranie pokarmu, miski turystyczne (silikonowe lub wykonane z poliestru), butelki z miską, miski dostosowane do karmienia szczeniąt, miski z mocowaniem do klatek i inne.

Miski specjalnego przeznaczenia ze sklepu benkoda.pl
miski specjalneKarmidła, automaty i dozowniki karmy stanowią odrębną kategorię. Przydają się, gdy pies musi zostać w domu sam, ale nie tylko wtedy. Dzięki tym urządzeniom nie musimy pamiętać o każdym posiłku pupila. Wystarczy, że napełnimy karmidło rano.

Karmidła i automaty do dozowania karmy – do kupienia w benkoda.pl
karmidłaSłużymy pomocą w wyborze produktów z naszego sklepu. Zapraszamy na udane zakupy!

logo benkodaPozdrawiamy serdecznie,
zespół benkoda.pl

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*