Legowiska – kanapy RECOBED

Dzisiaj będzie zdecydowanie mniej teorii i przynudzania, a znacznie więcej konkretów 🙂 Mamy bowiem przyjemność przedstawić Wam legowiska (kanapy) dla zwierząt marki Recobed. Są to produkty wysokiej jakości, wykonane z kodury – odpornego na zabrudzenia, nieprzemakalnego i niezwykle wytrzymałego materiału.

legowisko z kodury

Proponowane przez nas kanapy zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o komforcie naszych pupili. Są też niezastąpione w procesie rekonwalescencji. Dostosowują się do anatomicznego kształtu zwierzęcia, stanowiąc podporę dla jego kręgosłupa.

legowisko dla psa

Legowiska przeznaczone są zarówno dla psów, jak i dla kotów, ponieważ do wyboru są różne wielkości – cztery rozmiary posłanek:
S: 65 x 50 cm
M: 80 x 65 cm
L: 100 x 80 cm
XL: 120 x 90 cm

Oferowane w naszym sklepie produkty Recobed są w pełni rozbieralne. Pokrowiec można z łatwością zdjąć i śmiało wyprać w pralce, a po wysuszeniu z powrotem założyć. Tym sposobem łatwo utrzymać posłanka w czystości.

legowisko dla kotaOprócz funkcjonalności legowiska Recobed mają inny, równie istotny atut: prosty i elegancki design. Zgadzacie się z tym? 🙂

legowisko kanapa

Pozdrawiamy i jak zwykle zapraszamy do naszego sklepu benkoda.pl

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Komentarze są wyłączone.