Kuweta dla kota

Wypełniona żwirkiem lub innym podłożem kuweta jest rzeczą niezbędną i niezastąpioną, gdy mamy w mieszkaniu kota(y) i raczej nie ma potrzeby tego argumentować 🙂 Przejdźmy więc od razu do przeglądu kocich kuwet, jakie oferujemy w naszym sklepie benkoda.pl.

Najpopularniejszym rodzajem kuwety jest plastikowa miska o różnych kształtach. Jej zaletą jest niska cena, natomiast do głównych wad możemy zaliczyć łatwość z jaką żwirek ląduje na podłodze dookoła kuwety i swobodne unoszenie się niczym nieskrępowanych aromatów 😉 Za wyborem tego rodzaju kociej toalety przemawia jednak to, że większość kotów najbardziej lubi korzystać właśnie z takiej odkrytej, prostej kuwety. Rozsypywanie podłoża w znacznym stopniu może ograniczyć opcjonalnie dołączona ramka.

prosta kuweta
najprostsza, otwarta kuweta
kuweta z ramką i sitkiem
kuweta z ramką i sitkiem
kuweta ergonomiczna
kuweta z progiem wyjściowym

Toaleta zamknięta, to taka, która jest zadaszona tworząc coś w rodzaju budki. Niektóre koty uwielbiają kryjówki więc może się okazać, że nasz pupil zdecydowanie bardziej preferuje kuwetę zabudowaną. Taka toaletka zaoszczędzi nam ciągłego sprzątania rozsypanego podłoża. Dzięki niej łatwiej jest także poskromić przykre zapachy.

kuweta zamknięta
przenośna kuweta typu cabrio z klapką i filtrem
elegancka kuweta
elegancka kuweta z klapką, filtrem, uchwytem, szufladką i schowkiem na akcesoria
owalna kuweta
stylowa kuweta o oryginalnym kształcie
kuweta narożna
kuweta narożna

W naszym sklepie benkoda.pl znajdziecie o wiele więcej kuwet, nawet dla najbardziej wymagających kociaków 🙂 Służymy pomocą w wyborze i zapraszamy na udane zakupy!

kot perski

Pozdrawiamy serdecznie,
zespół benkoda.pl

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

2 myśli nt. „Kuweta dla kota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*