Artykuły dla ptaków

W naszym sklepie zoologicznym benkoda.pl rozszerzyliśmy ostatnio asortyment o produkty dla ptaków ozdobnych domowych i wolnożyjących. Dziś zapraszamy na szybki przegląd tego, co możemy zaproponować wszystkim miłośnikom pierzastych stworzonek 🙂

papuga

Mamy m.in. suche karmy dla ptaków: kanarków, papug, nimf, zeberek i innych ptaków egzotycznych.

U nas kupicie także specjalne mieszanki, kule tłuszczowe i dzwonki ziarnowe dla ptaszków wolnożyjących. Nie zapominajmy o dzikich ptakach! Dokarmiajmy je zwłaszcza zimą, gdy zalega gruba okrywa śnieżna.

sikorka
kula tłuszczowa dla ptaków zimowych i żerująca na niej bogatka zwyczajna (sikorka)

W sklepie benkoda.pl znajdziecie szeroki wybór smakowitych kolb dla różnych gatunków ptactwa. Sprawdźcie, który z przysmaków najbardziej przypadnie do gustu Waszemu pierzastemu przyjacielowi 🙂

kolby dla ptaków
chyba wszystkie ptaki lubią dziobać kolby

Polecamy produkty do pielęgnacji ptasich pupili, preparaty witaminowe, kostki wapienne, piasek (różne rodzaje) i wiele innych.

Drewniane karmniki dla ptaków wolnożyjących – estetyczne, funkcjonalne, solidnie wykonane, a przy tym niedrogie. Są już do nabycia w sklepie benkoda.pl

karmniki
taki karmnik można powiesić za oknem, na balkonie lub na drzewie
Klatki odpowiednie dla ptaków trzymanych w domach, częściowo wyposażone.

klatki
klatki metalowe z plastikowymi kuwetami
Zawsze służymy pomocą w wyborze produktów z naszego sklepu internetowego. Zapraszamy Was na przyjemne, udane zakupy i zachęcamy do skorzystania z aktualnych promocji.

sklep Benkoda

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich pasjonatów,
zespół benkoda.pl

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

3 myśli nt. „Artykuły dla ptaków

 1. Dzień dobry!  
     Bardzo bym chciała mieć ptaszka w swoim pokoj. Zastanawiałam się bardzo długo, który to może być. Ponieważ chodzę do szkoły i nie ma mnie dłuższy czas w domu nie będę mogła poświęcać dużo czasu ptaszkowi. Dlatego chciałam się dowiedzieć czy jedna papużka falista mogłaby wytrzymać sama 8h? A może  powinien to być inny ptaszek? 
                                                                       

  • Dzień dobry Kamilo,

   papużki faliste są ptaszkami bardzo towarzyskimi, dlatego odradzamy trzymanie jednej sztuki. Utarło się, że samce kanarków są samotnikami, jednak to nie do końca prawda. Takiemu singlowi trzeba poświęcać dużo czasu i uwagi. Doradzamy Ci zakup dwóch papużek falistych, jednak wtedy również będzie konieczna codzienna solidna porcja zabawy i fruwania po mieszkaniu 🙂 Pod Twoją nieobecność dwa ptaszki będą czuły się raźniej w swoim towarzystwie.

   Pozdrawiamy serdecznie,
   zespół benkoda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*